Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 108

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Ужгород 108 з 31/10/2021 щоденно 18:42

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 21:45
Роздільна-1 22:49 22:51
Іванівка 23:26 23:38
Подільськ 00:42 00:44
Кодима 01:36 01:38
Крижопіль 02:11 02:13
Вапнярка 02:33 02:35
Жмеринка-Пас. 03:40 04:09
Деражня 05:08 05:10
Хмельницький 05:39 05:44
Волочиськ 06:39 06:41
Тернопіль-Пас. 07:36 07:40
Львів 09:45 10:11
Стрий 11:13 11:15
Сколе 11:45 11:47
Славське 12:15 12:18
Лавочне 12:31 12:41
Воловець 13:19 13:29
Свалява 14:01 14:04
Карпати 14:13 14:15
Мукачево 14:31 14:36
Батьово-Пас. 15:05 15:08
Чоп-Пас. 15:30 15:50
Ужгород 16:27

Розклад у зворотньому напрямку