Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 118

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернігів Чернівці 118 ("БУКОВИНА") з 31/10/2021 щоденно 15:11

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернігів 16:46
Ніжин 18:01 18:03
Бровари 19:10 19:11
Дарниця 19:27 19:29
Київ-Пас. 19:48 20:05
Фастів-1 20:58 21:00
Козятин-1 22:08 22:10
Калинівка-1 22:46 22:48
Вінниця 23:06 23:09
Хмельницький 00:55 00:59
Гречани 01:10 01:26
Дунаївці 02:40 02:42
Кам'янець-Подільський 03:47 03:50
Ларга 04:51 05:14
Новоселиця 07:09 07:11
Чернівці 07:57

Розклад у зворотньому напрямку