Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 138

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Хмельницький Лисичанськ 138 ("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ") з 21/11/2021 по непарних , при двох непарних 29,1,3 20:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Хмельницький 17:23
Браїлів 18:58 19:00
Гнівань 19:13 19:15
Вінниця 19:37 19:42
Козятин-1 20:34 20:36
Фастів-1 21:55 21:57
Київ-Пас. 22:49 23:18
Дарниця 23:40 23:42
Гребінка 01:09 01:31
Лубни 02:27 02:32
Ромодан 03:03 03:05
Миргород 03:31 03:33
Гоголеве 03:47 03:49
Решетилівка 04:23 04:25
Полтава-Київська 04:59 05:24
Люботин 07:11 07:14
Харків-Пас. 07:52 08:20
Чугуїв 09:14 09:16
Гракове 09:36 09:38
Шевченкове-Півд. 10:01 10:03
Куп'янськ-Вузл. 10:41 11:01
Кислівка 11:32 11:34
Куземівка 11:52 11:54
Сватове 12:18 12:20
Кабанне 12:42 12:44
Кремінне 13:05 13:07
Рубіжне 13:22 13:27
Лисичанськ 13:50

Розклад у зворотньому напрямку