Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Інформація за номером поїзда 138

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Хмельницький Лисичанськ 138 ("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ") 2-30/01/04/05/08/2022 (крім 28/04/2022), з 2/11/2022 по парних; 1-31/02/03/06/07/09/10/2022 по непарних (крім 21,23/03/2022) 20:26

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Хмельницький 17:24
Браїлів 18:59 19:01
Гнівань 19:14 19:16
Вінниця 19:38 19:42
Козятин-1 20:34 20:36
Фастів-1 21:55 21:57
Київ-Пас. 22:49 23:18
Дарниця 23:40 23:42
Гребінка 01:09 01:31
Лубни 02:18 02:20
Ромодан 02:54 02:56
Миргород 03:20 03:22
Гоголеве 03:40 03:42
Решетилівка 04:17 04:26
Полтава-Київська 04:59 05:19
Люботин 07:11 07:14
Харків-Пас. 07:50 08:20
Чугуїв 09:14 09:16
Гракове 09:36 09:38
Шевченкове-Півд. 10:01 10:03
Куп'янськ-Вузл. 10:41 11:01
Кислівка 11:32 11:34
Куземівка 11:52 11:54
Сватове 12:18 12:20
Кабанне 12:42 12:44
Кремінне 13:05 13:07
Рубіжне 13:22 13:27
Лисичанськ 13:50

Розклад у зворотньому напрямку