Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 142

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Маріуполь 142 з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 19:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 14:11
Одеса-Східна 14:39 14:40
Березівка 16:06 16:08
Колосівка 16:24 16:47
Миколаїв Пас. 18:26 18:46
Херсон 19:42 20:02
Снігурівка 20:53 20:55
Біла Криниця 21:54 21:56
Високопілля 22:29 22:31
Апостолове 23:00 23:22
Чортомлик 00:08 00:10
Нікополь 00:35 00:45
Марганець 01:13 01:15
Дніпробуд-2 02:12 02:14
Запоріжжя-1 02:46 02:52
Молочанськ 05:03 05:05
Великий Токмак 05:18 05:20
Верхній Токмак-2 06:05 06:07
Комиш-Зоря 06:50 06:52
Розівка 07:21 07:23
Зачатівська 07:39 07:41
Хлібодарівка 08:00 08:02
Волноваха 08:24 08:44
Маріуполь 10:09

Розклад у зворотньому напрямку