Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 22

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Трускавець Харків 22 31/10, з 3/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 18:48

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Трускавець 16:00
Дрогобич 16:16 16:40
Львів 18:07 18:27
Тернопіль-Пас. 20:18 20:20
Хмельницький 21:59 22:01
Вінниця 23:51 23:53
Київ-Пас. 02:29 02:49
Конотоп-Пас. 05:21 05:24
Ворожба 06:37 06:57
Суми 07:47 07:52
Тростянець-Смородине 08:50 08:52
Харків-Пас. 10:48

Розклад у зворотньому напрямку