Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 88

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Новоолексіївка 88 з 1/11/2021 по непарних (крім 23-29/11,1-9/12/2021), при двох непарних 29,1,3 25:06

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 10:14
Рожище 11:13 11:15
Ківерці 11:32 11:54
Луцьк 12:10 12:33
Ківерці 12:50 12:51
Рівне 13:42 13:49
Здолбунів-Пас. 14:03 14:15
Острог 14:40 14:42
Кривин 14:59 15:01
Славута-1 15:15 15:17
Шепетівка 15:40 15:42
Полонне 16:15 16:17
Печанівка 16:44 16:46
Чуднів-Волинський 17:09 17:11
Бердичів 17:41 17:43
Козятин-1 18:10 18:36
Біла Церква 20:31 20:33
Миронівка 21:29 21:31
Корсунь 22:06 22:08
Городище 22:30 22:41
Ім.тараса Шевченка 23:23 00:34
Знам'янка-Пас. 01:58 02:03
Олександрія 02:43 02:45
П'ятихатки 04:03 04:05
Верхівцеве 04:37 04:39
Кам'янське-Пас. 05:05 05:07
Дніпро-Головний 05:44 06:04
Синельникове-1 07:00 07:02
Запоріжжя-1 07:54 07:59
Мелітополь-Пас. 09:46 10:06
Якимівка 10:30 10:32
Партизани 11:05 11:07
Новоолексіївка 11:20

Розклад у зворотньому напрямку