Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 357

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Тернопіль, Рахів 357 ("ГУЦУЛЬЩИНА") з 31/10/2021 щоденно 17:46

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 15:02
Фастів-1 15:55 15:57
Вінниця 18:00 18:05
Хмельницький 19:54 20:09
Тернопіль-Пас. 21:56 22:32
Теребовля 23:23 23:25
Хоростків 23:50 23:52
Копичинці 00:12 00:14
Чортків 00:45 00:47
Товсте 01:35 01:37
Заліщики 02:20 02:22
Стефанешти 02:48 02:50
Городенка-Завод 03:35 03:37
Гвіздець 04:24 04:26
Коломия 05:10 05:36
Яремче 06:34 06:38
Татарів 07:04 07:06
Ворохта 07:19 07:22
Ясіня 07:58 08:01
Кваси 08:15 08:18
Рахів 08:48

Розклад у зворотньому напрямку