Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 734

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Покровськ 734 (ІНТЕРСІТІ+) з 31/10/2021 щоденно 8:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 17:35
Ім.тараса Шевченка 19:59 20:00
Знам'янка-Пас. 21:11 21:12
Олександрія 21:45 21:46
П'ятихатки 22:32 22:33
Кам'янське-Пас. 23:18 23:19
Дніпро-Головний 23:44 23:54
Покровськ 02:05

Розклад у зворотньому напрямку