Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 270

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Лисичанськ Одеса 270 31/10/2021; з 2/11/2021 по парних 19:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Лисичанськ 17:04
Рубіжне 17:22 17:27
Кремінне 17:42 17:44
Кабанне 18:08 18:10
Сватове 18:32 18:34
Куп'янськ-Вузл. 19:44 20:04
Чугуїв 21:18 21:20
Харків-Пас. 22:11 22:40
Люботин 23:13 23:15
Коломак 00:05 00:06
Полтава-Півд. 00:54 01:14
Кременчук-Пас. 02:54 03:17
Павлиш 03:50 03:52
Користівка 04:20 04:28
Знам'янка-Пас. 05:00 05:23
Кропивницький 06:10 06:20
Плетений Ташлик 07:01 07:03
Новоукраїнка 07:19 07:21
Помічна 07:36 07:38
Южноукраїнська 08:29 08:31
Вознесенськ 09:00 09:03
Одеса-Східна 11:40 11:42
Одеса-Головна 12:18

Розклад у зворотньому напрямку