Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 888

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ-Волинський Ворожба 888 з 31/10/2021 щоденно 6:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Борщагівка-Техн. 09:10
Київ-Волинський 09:18 09:21
Караваєві Дачі 09:25 09:27
Північна 09:32 09:42
Київ-Деміївський 09:51 09:54
Видубичі 09:57 09:59
Дарниця 10:09 10:12
Бровари 10:28 10:29
Бобровиця 11:03 11:04
Носівка 11:24 11:25
Ніжин 11:42 11:46
Крути 12:03 12:04
Плиски 12:21 12:22
Старий Луг 12:36 12:37
Бахмач-Київ. 12:46 12:47
Бахмач-Пас. 12:51 12:53
Конотоп-Пас. 13:15 13:38
Залізобетонний 13:43 13:44
Лобківка 13:47 13:48
Калинівка 13:52 13:53
Джигаївка 13:57 13:58
Дубов'язівка 14:01 14:02
В'язове 14:05 14:06
Дубинка 14:10 14:11
Зафатівка 14:14 14:15
Грузьке 14:18 14:19
Путійська 14:24 14:25
Степанівка 14:32 14:33
Путивль 14:42 14:44
Клепали 14:51 14:52
Карпилівка 14:56 14:57
Кошари 15:03 15:04
Бабаківка 15:08 15:09
Ворожба 15:20

Розклад у зворотньому напрямку