Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Херсон 102 з 31/10/2021 щоденно 12:32

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:34
Кагарлик 21:36 21:38
Миронівка 22:22 22:24
Цвіткове 23:33 23:35
Ім.тараса Шевченка 00:05 00:27
Долинська 03:16 03:19
Кривий Ріг-Головний 05:04 05:09
Апостолове 05:51 06:13
Високопілля 06:40 06:42
Біла Криниця 07:12 07:14
Березнегувате 07:38 07:40
Снігурівка 08:16 08:18
Херсон 09:06

Розклад у зворотньому напрямку