Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Інформація за номером поїзда 142

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Бахмут 142 цілий рік щоденно 28:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 14:15
Підзамче 14:27 14:29
Соснівка 15:36 15:38
Червоноград 16:05 16:07
Сокаль 16:20 16:23
Іваничі 16:48 16:51
Володимир-Волинський 17:19 17:23
Турійськ 17:53 17:55
Ковель-Пас. 18:22 18:42
Маневичі 19:35 19:38
Чарторийськ 19:57 19:59
Вараш 20:04 20:05
Рафалівка 20:13 20:16
Антонівка 20:38 20:41
Сарни 21:01 21:05
Клесів 21:41 21:43
Томашгород 21:58 22:01
Рокитне-Волинське 22:14 22:17
Остки 22:30 22:32
Олевськ 22:55 23:00
Білокоровичі 23:40 23:42
Коростень 00:35 00:55
Житомир 02:36 02:56
Фастів-1 04:43 04:45
Київ-Пас. 05:40 06:23
Дарниця 06:42 06:46
Бориспіль 07:04 07:22
Гребінка 08:37 08:39
Лубни 09:11 09:13
Миргород 10:10 10:21
Яреськи 10:44 10:46
Полтава-Київська 11:38 11:58
Харків-Пас. 14:10 14:39
Балаклія 15:52 16:00
Ізюм 16:47 16:51
Святогірськ 17:16 17:18
Лиман 17:47 17:50
Сіверськ 18:12 18:14
Сіль 18:30 18:32
Бахмут 18:55

Розклад у зворотньому напрямку