Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Інформація за номером поїзда 41

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Трускавець 41 цілий рік щоденно 20:35

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 14:26
Кам'янське-Пас. 14:59 15:01
Верхньодніпровськ 15:20 15:22
Вільногірськ 15:49 15:51
П'ятихатки 16:18 16:20
Олександрія 17:34 17:36
Знам'янка-Пас. 18:16 18:19
Фундукліївка 19:03 19:05
Кам'янка 19:19 19:21
Ім.тараса Шевченка 19:42 19:57
Городище 20:36 20:38
Корсунь 20:57 20:59
Миронівка 21:27 21:29
Біла Церква 22:22 22:24
Козятин-1 00:05 00:07
Вінниця 01:02 01:05
Хмельницький 03:23 03:55
Підволочиськ 05:09 05:11
Тернопіль-Пас. 06:01 06:20
Злочів 07:14 07:16
Красне 07:40 07:42
Підзамче 08:14 08:16
Львів 08:27 08:48
Дрогобич 10:17 10:43
Трускавець 11:01

Розклад у зворотньому напрямку