Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 41

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Трускавець 41 з 31/10/2021 щоденно 20:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 14:26
Кам'янське-Пас. 14:59 15:01
Верхньодніпровськ 15:19 15:21
Вільногірськ 15:50 15:52
П'ятихатки 16:18 16:20
Олександрія 17:31 17:33
Знам'янка-Пас. 18:12 18:15
Фундукліївка 19:00 19:02
Кам'янка 19:16 19:18
Ім.тараса Шевченка 19:37 19:52
Городище 20:35 20:37
Корсунь 20:55 20:57
Миронівка 21:27 21:29
Біла Церква 22:23 22:25
Козятин-1 00:10 00:12
Вінниця 01:18 01:28
Хмельницький 03:25 03:50
Підволочиськ 05:09 05:11
Тернопіль-Пас. 06:01 06:20
Злочів 07:15 07:17
Красне 07:42 07:44
Підзамче 08:16 08:18
Львів 08:28 08:53
Дрогобич 10:25 10:48
Трускавець 11:07

Розклад у зворотньому напрямку