Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 118

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернівці Чернігів 118 ("БУКОВИНА") з 31/10/2021 щоденно 15:56

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернівці 19:46
Новоселиця 20:31 20:33
Ларга 22:32 22:53
Кам'янець-Подільський 23:52 23:56
Дунаївці 01:12 01:14
Гречани 02:19 02:41
Хмельницький 02:51 02:56
Вінниця 04:50 04:54
Калинівка-1 05:12 05:14
Козятин-1 05:47 05:49
Фастів-1 07:03 07:05
Київ-Пас. 08:08 08:34
Дарниця 08:54 08:56
Бровари 09:11 09:13
Ніжин 10:20 10:22
Чернігів 11:42

Розклад у зворотньому напрямку