Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 12

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Новоолексіївка 12 ("СЛАВУТИЧ") з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12/2021 12:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:25
Ім.тараса Шевченка 22:15 22:20
Знам'янка-Пас. 23:39 23:42
Олександрія 00:22 00:24
П'ятихатки 01:40 01:42
Кам'янське-Пас. 02:37 02:39
Дніпро-Головний 03:11 03:31
Запоріжжя-1 05:09 05:17
Мелітополь-Пас. 06:56 07:01
Новоолексіївка 08:05

Розклад у зворотньому напрямку