Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 95

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Черкаси Львів 95 ("ТЯСМИН") 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних 14:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Черкаси 19:46
Ім.тараса Шевченка 20:32 21:02
Шпола 21:55 21:58
Багачеве 22:30 22:33
Звенигородка 22:42 22:44
Тальне 23:16 23:19
Поташ 00:01 00:06
Христинівка 00:34 00:44
Кублич 01:14 01:16
Зятківці 01:36 01:38
Губник 01:53 01:55
Ладижин 02:13 02:21
Кирнасівка 02:42 02:44
Вапнярка 03:07 03:27
Жмеринка-Пас. 04:30 04:52
Деражня 05:51 05:53
Хмельницький 06:23 06:31
Волочиськ 07:26 07:28
Підволочиськ 07:37 07:39
Тернопіль-Пас. 08:26 08:31
Злочів 09:28 09:30
Красне 09:54 09:56
Львів 10:37

Розклад у зворотньому напрямку