Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 1

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Костянтинівка 1 з 20/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 20:20

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 19:30
Львів 21:40 22:00
Київ-Пас. 04:16 04:36
Полтава-Київська 08:34 08:56
Харків-Пас. 11:12 11:35
Ізюм 13:30 13:32
Святогірськ 13:57 13:59
Лиман 14:27 14:29
Слов'янський Курорт 14:51 14:53
Краматорськ 15:14 15:16
Дружківка 15:27 15:29
Костянтинівка 15:50

Розклад у зворотньому напрямку