Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Інформація за номером поїзда 130

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ворохта Кременчук 130 цілий рік по парних, при двох непарних 30,2,4 19:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ворохта 14:30
Татарів-Буковель 14:41 14:43
Микуличин 14:55 14:57
Яремче 15:12 15:14
Делятин 15:29 15:31
Івано-Франківськ 16:38 17:04
Галич 17:31 17:33
Ходорів 18:20 18:23
Львів 19:50 20:10
Красне 20:58 21:00
Броди 21:29 21:31
Шепетівка 23:57 23:59
Київ-Пас. 04:01 04:21
Дарниця 04:42 04:44
Бориспіль 05:00 05:11
Гребінка 06:24 06:26
Лубни 07:01 07:03
Ромодан 07:38 08:11
Хорол 08:37 08:39
Веселий Поділ 08:59 09:01
Глобине 09:29 09:32
Кременчук-Пас. 10:15