Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 130

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ворохта Кременчук 130 з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 20:24

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ворохта 13:51
Татарів 14:01 14:05
Микуличин 14:20 14:22
Яремче 14:38 14:43
Надвірна 15:29 15:32
Івано-Франківськ 16:23 16:58
Галич 17:29 17:31
Ходорів 18:18 18:21
Львів 19:47 20:10
Красне 20:50 20:52
Шепетівка 23:44 23:59
Київ-Пас. 04:00 04:20
Дарниця 04:41 04:43
Бориспіль 05:00 05:11
Гребінка 06:24 06:26
Лубни 07:01 07:03
Ромодан 07:38 08:11
Хорол 08:37 08:39
Веселий Поділ 08:59 09:01
Глобине 09:29 09:32
Кременчук-Пас. 10:15

Розклад у зворотньому напрямку