Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Інформація за номером поїзда 122

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Київ 122 ("МИКОЛАЇВ") цілий рік щоденно 9:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 21:40
Явкине 22:37 22:39
Новий Буг 23:18 23:20
Казанка 23:49 23:51
Долинська 00:22 00:42
Куцівка 01:08 01:10
Чорноліська 02:28 02:30
Фундукліївка 02:57 02:59
Кам'янка 03:12 03:14
Ім.тараса Шевченка 03:34 03:49
Городище 04:28 04:30
Корсунь 04:49 04:51
Київ-Пас. 06:52

Розклад у зворотньому напрямку