Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 109

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Львів 109 з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 19:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 13:08
Миколаїв Пас. 14:05 14:15
Явкине 15:10 15:12
Новий Буг 15:52 15:54
Казанка 16:23 16:28
Долинська 17:05 17:25
Куцівка 17:44 17:46
Чорноліська 18:48 18:50
Фундукліївка 19:20 19:22
Ім.тараса Шевченка 19:54 20:09
Миронівка 21:37 21:40
Біла Церква 22:33 22:35
Козятин-1 00:17 00:20
Вінниця 01:26 01:36
Жмеринка-Пас. 02:23 02:49
Хмельницький 04:14 04:36
Волочиськ 05:30 05:32
Тернопіль-Пас. 06:28 06:34
Злочів 07:28 07:30
Красне 07:53 07:55
Підзамче 08:26 08:28
Львів 08:38

Розклад у зворотньому напрямку