Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Інформація за номером поїзда 126

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Костянтинівка Київ 126 цілий рік щоденно 11:32

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Костянтинівка 22:12
Дружківка 22:31 22:33
Краматорськ 22:45 22:50
Слов'янськ 23:04 23:11
Барвінкове 23:43 23:45
Лозова-Пас. 00:40 01:03
Сахновщина 01:42 01:44
Кегичівка 02:09 02:11
Красноград 02:32 02:34
Карлівка 03:07 03:09
Полтава-Півд. 03:51 03:56
Полтава-Київська 04:22 04:27
Миргород 05:44 05:46
Лубни 06:40 06:44
Гребінка 07:24 07:27
Бориспіль 08:54 08:57
Дарниця 09:19 09:23
Київ-Пас. 09:44

Розклад у зворотньому напрямку