Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Інформація за номером поїзда 122

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Миколаїв 122 ("МИКОЛАЇВ") цілий рік щоденно 9:26

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 22:14
Корсунь 00:27 00:29
Городище 00:49 00:51
Ім.тараса Шевченка 01:35 01:50
Кам'янка 02:12 02:14
Фундукліївка 02:30 02:32
Чорноліська 03:25 03:27
Куцівка 04:30 04:32
Долинська 04:51 05:11
Казанка 05:39 05:41
Новий Буг 06:06 06:08
Явкине 06:47 06:49
Миколаїв Пас. 07:40

Розклад у зворотньому напрямку