Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 122

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Миколаїв 122 ("МИКОЛАЇВ") з 31/10/2021 щоденно 9:26

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 22:14
Трипілля-Дніпр. 23:05 23:12
Корсунь 00:34 00:36
Городище 00:58 01:00
Ім.тараса Шевченка 01:42 02:09
Кам'янка 02:30 02:32
Фундукліївка 02:48 02:50
Чорноліська 03:23 03:25
Куцівка 04:26 04:28
Долинська 04:48 05:08
Казанка 05:34 05:36
Новий Буг 06:01 06:03
Явкине 06:43 06:45
Миколаїв Пас. 07:40

Розклад у зворотньому напрямку