Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 120

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Запоріжжя 120 з 4/11/2021 по парних , при двох непарних 30,2,4 24:11

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 13:59
Підзамче 14:11 14:13
Красне 14:45 14:47
Злочів 15:09 15:11
Тернопіль-Пас. 16:08 16:13
Підволочиськ 17:05 17:07
Волочиськ 17:15 17:17
Хмельницький 18:17 18:22
Деражня 18:52 18:54
Жмеринка-Пас. 19:58 20:19
Ярошенка 20:40 20:42
Вапнярка 21:34 21:36
Крижопіль 21:54 21:58
Кодима 22:27 22:29
Слобідка 22:59 23:19
Балта 23:50 23:52
Любашівка 00:48 00:50
Врадіївка 01:14 01:16
Первомайськ На Бузі 01:53 01:55
Помічна 02:59 03:02
Новоукраїнка 03:18 03:20
Плетений Ташлик 03:38 03:40
Кропивницький 04:20 04:23
Знам'янка-Пас. 05:11 05:26
Користівка 05:56 05:58
Олександрія 06:09 06:11
Рокувата 08:45 08:49
Кривий Ріг-Головний 09:25 09:52
Апостолове 10:30 10:35
Чортомлик 11:21 11:25
Нікополь 11:50 12:06
Марганець 12:27 12:31
Мирова 12:51 12:55
Дніпробуд-2 13:34 13:36
Запоріжжя-1 14:10

Розклад у зворотньому напрямку