Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 148

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Одеса 148 1/11/2021; з 4/11/2021 по парних 13:19

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 15:52
Дарниця 16:14 16:16
Гребінка 17:45 18:05
Драбове-Барятинське 18:26 18:38
Пальміра 19:09 19:11
Золотоноша-1 19:30 19:32
Черкаси 20:02 20:13
Ім.тараса Шевченка 20:54 21:18
Капітанівка 22:05 22:07
Новомиргород 22:25 22:27
Виска 22:48 22:50
Капустине 23:12 23:14
Адабаш 23:33 23:35
Помічна 23:56 00:16
Людмилівка 00:47 00:49
Кавуни 01:07 01:09
Южноукраїнська 01:20 01:22
Трикратне 01:36 01:38
Вознесенськ 01:56 01:59
Веселинове 02:41 02:43
Березівка 03:25 03:27
Одеса-Східна 04:39 04:41
Одеса-Головна 05:11

Розклад у зворотньому напрямку