Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Інформація за номером поїзда 92

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Костянтинівка 92 13/12/2021-27/05/2022, з 1/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3; 28/05-30/09/2022 щоденно 15:42

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 17:14
Одеса-Східна 17:42 17:44
Веселинове 19:33 19:35
Вознесенськ 20:09 20:12
Южноукраїнська 20:43 20:45
Помічна 21:35 21:40
Новоукраїнка 21:58 22:00
Плетений Ташлик 22:19 22:21
Кропивницький 22:58 23:03
Знам'янка-Пас. 23:52 00:15
Олександрія 00:57 00:59
П'ятихатки 02:15 02:17
Вільногірськ 02:37 02:39
Кам'янське-Пас. 03:18 03:20
Дніпро-Головний 03:52 04:12
Синельникове-2 05:00 05:02
Павлоград-1 05:33 05:35
Лозова-Пас. 06:32 06:34
Барвінкове 07:22 07:24
Слов'янськ 07:56 08:03
Краматорськ 08:17 08:22
Дружківка 08:33 08:35
Костянтинівка 08:56

Розклад у зворотньому напрямку