Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 134

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Рахів 134 30/11, 3,6,9/12/2021 30:03

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 17:27
Херсон 18:24 18:34
Снігурівка 19:28 19:30
Біла Криниця 20:25 20:27
Високопілля 20:58 21:00
Апостолове 21:28 21:50
Кривий Ріг-Головний 22:27 22:32
Долинська 00:24 00:26
Ім.тараса Шевченка 02:56 03:24
Миронівка 05:05 05:07
Біла Церква 06:00 06:02
Козятин-1 07:48 08:43
Бердичів 09:09 09:11
Полонне 10:16 10:18
Шепетівка 10:52 10:56
Славута-1 11:20 11:22
Кривин 11:37 11:39
Дубно 12:50 12:52
Радивилів 13:38 13:41
Броди 13:50 13:53
Підзамче 15:07 15:09
Львів 15:20 15:47
Ходорів 16:53 16:55
Журавно 17:09 17:11
Букачівці 17:23 17:25
Бурштин 17:41 17:46
Галич 18:00 18:04
Івано-Франківськ 18:47 19:07
Надвірна 19:49 19:51
Делятин 20:19 20:25
Яремче 20:40 20:45
Микуличин 21:00 21:02
Татарів 21:16 21:19
Ворохта 21:33 21:38
Вороненко 21:52 21:54
Лазещина 22:09 22:11
Ясіня 22:24 22:29
Кваси 22:49 22:53
Білин 23:05 23:07
Рахів 23:30

Розклад у зворотньому напрямку