Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 110

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Херсон 110 з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 19:06

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 16:21
Підзамче 16:32 16:34
Красне 17:07 17:09
Злочів 17:31 17:33
Тернопіль-Пас. 18:29 18:47
Підволочиськ 19:38 19:40
Волочиськ 19:50 19:52
Хмельницький 20:56 21:01
Деражня 21:30 21:32
Жмеринка-Пас. 22:34 22:54
Вінниця 23:36 23:40
Козятин-1 00:31 00:47
Біла Церква 02:21 02:23
Миронівка 03:13 03:15
Ім.тараса Шевченка 04:48 05:03
Фундукліївка 05:38 05:40
Чорноліська 06:13 06:15
Куцівка 07:13 07:15
Долинська 07:34 07:54
Казанка 08:23 08:25
Новий Буг 08:51 08:53
Явкине 09:31 09:33
Миколаїв Пас. 10:21 10:31
Херсон 11:27

Розклад у зворотньому напрямку