Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 142

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Маріуполь Одеса 142 з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 20:20

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Маріуполь 16:26
Волноваха 17:46 18:06
Хлібодарівка 18:30 18:32
Зачатівська 18:52 18:54
Розівка 19:12 19:14
Комиш-Зоря 19:41 19:43
Верхній Токмак-2 20:23 20:25
Великий Токмак 21:10 21:12
Молочанськ 21:24 21:25
Федорівка 22:00 22:20
Запоріжжя-1 23:25 23:39
Дніпробуд-2 00:12 00:14
Марганець 01:14 01:16
Нікополь 01:46 01:56
Чортомлик 02:30 02:32
Апостолове 03:20 03:42
Високопілля 04:10 04:12
Біла Криниця 04:44 04:46
Снігурівка 05:44 05:46
Херсон 06:33 06:58
Миколаїв Пас. 07:54 08:24
Колосівка 10:10 10:33
Березівка 10:49 10:51
Одеса-Східна 12:06 12:08
Одеса-Головна 12:46

Розклад у зворотньому напрямку