Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 867

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Гречани 867 з 31/10/2021 щоденно 8:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 15:17
Караваєві Дачі 15:23 15:24
Київ-Волинський 15:28 15:29
Вишневе 15:36 15:37
Боярка 15:46 15:47
Васильків-1 16:01 16:02
Фастів-1 16:28 16:30
Кожанка 16:50 16:51
Попільня 17:08 17:09
Брівки 17:25 17:26
Чорнорудка 17:40 17:41
Козятин-1 18:04 18:31
Кордишівка 18:44 18:45
Миколаївка 18:51 18:52
Голендри 18:57 18:58
Черепашинці 19:05 19:06
Гулівці 19:12 19:13
Варшиця 19:17 19:18
Калинівка-1 19:23 19:24
Сальницький(Пп) 19:29 19:30
Десенка 19:40 19:41
Стадниця 19:46 19:47
Вінниця-Вантажна 19:49 19:50
Вінниця 19:56 20:01
Порпурівський 20:07 20:08
Тюшки 20:13 20:14
Веселка 20:17 20:18
Яришівка 20:21 20:22
Селищанський 20:27 20:28
Гнівань 20:32 20:33
Могилівка 20:38 20:39
Козачівка 20:46 20:47
Браїлів 20:51 20:52
Тартак 20:54 20:55
Жмеринка-Пас. 21:06 21:25
Жмеринка-Подільська 21:36 21:37
Межирів 21:44 21:45
Лопатиниці 21:48 21:49
Дубки 21:52 21:53
Сербинівці 21:58 21:59
Стодульці 22:04 22:05
Васютинці 22:10 22:11
Радівці 22:18 22:19
Комарівці 22:23 22:24
Кориченці 22:30 22:31
Нова Гута 22:35 22:36
Волоське 22:40 22:41
Деражня 22:49 22:50
Літки 22:55 22:56
Коржівці 23:02 23:03
Масивці 23:08 23:09
Верхня Ділянка 23:13 23:14
Богданівці 23:20 23:21
Копистин 23:24 23:25
Ракове 23:30 23:31
Хмельницький 23:36 23:41
Кам'янецький Переїзд 23:46 23:47
Речовий Ринок 23:50 23:51
Гречани 23:57

Розклад у зворотньому напрямку