Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 890

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Вінниця Коростень 890 з 31/10/2021 щоденно, крім понеділків 3:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Вінниця 13:54
Калинівка-1 14:15 14:17
Козятин-1 14:49 14:51
Бердичів 15:18 15:20
Кодня 15:45 15:46
Житомир 16:09 16:13
Горбаші 16:34 16:36
Нова Борова 16:57 16:59
Коростень 17:35

Розклад у зворотньому напрямку