Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Інформація за номером поїзда 126

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Костянтинівка 126 цілий рік щоденно 10:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 22:20
Дарниця 22:42 22:46
Бориспіль 23:04 23:06
Гребінка 00:20 00:25
Лубни 01:02 01:04
Миргород 01:55 01:57
Полтава-Київська 03:09 03:14
Полтава-Півд. 03:55 04:00
Карлівка 04:41 04:46
Красноград 05:15 05:17
Кегичівка 05:37 05:39
Сахновщина 05:55 05:57
Лозова-Пас. 06:35 07:01
Барвінкове 07:44 07:46
Слов'янськ 08:15 08:22
Краматорськ 08:36 08:41
Дружківка 08:53 08:56
Костянтинівка 09:19

Розклад у зворотньому напрямку