Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 43

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Київ, Чернігів 43 31/10/2021; з 15/11/2021 по непарних 14:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 21:55
Бурштин 22:52 22:55
Ходорів 23:34 23:36
Львів 00:41 01:01
Броди 02:09 02:11
Кривин 03:56 03:58
Славута-1 04:09 04:11
Шепетівка 04:30 04:35
Новоград-Волинський 1 05:26 05:28
Коростень 06:38 06:40
Святошин 08:29 08:31
Київ-Пас. 08:48 09:33
Дарниця 09:55 09:57
Бровари 10:12 10:13
Ніжин 11:22 11:24
Чернігів 12:25

Розклад у зворотньому напрямку