Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 807

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ківерці Львів 807 з 3/11/2021 по середах; відмінено 24/11/2021 4:37

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ківерці 05:14
Луцьк 05:30 05:35
Горохів 07:06 07:07
Стоянів 07:24 07:25
Радехів 07:55 07:56
Кам'янка-Бузька 08:53 08:54
Підзамче 09:39 09:41
Львів 09:51