Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 88

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Ковель 88 з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 24:46

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 12:50
Партизани 13:05 13:07
Якимівка 13:51 13:53
Мелітополь-Пас. 14:14 14:34
Запоріжжя-1 15:57 16:02
Синельникове-1 16:59 17:01
Дніпро-Головний 17:50 18:10
Кам'янське-Пас. 18:45 18:47
Верхівцеве 19:19 19:21
П'ятихатки 20:09 20:25
Олександрія 21:53 21:55
Знам'янка-Пас. 22:36 22:40
Ім.тараса Шевченка 23:52 00:46
Городище 01:30 01:32
Корсунь 01:50 01:52
Миронівка 02:23 02:25
Біла Церква 03:18 03:20
Козятин-1 05:03 05:25
Бердичів 05:51 05:53
Чуднів-Волинський 06:21 06:23
Печанівка 06:42 06:44
Полонне 07:03 07:05
Шепетівка 07:40 07:42
Славута-1 08:06 08:08
Кривин 08:23 08:25
Острог 08:45 08:47
Здолбунів-Пас. 09:15 09:27
Рівне 09:42 09:50
Ківерці 10:51 10:53
Луцьк 11:09 11:32
Ківерці 11:50 12:13
Рожище 12:32 12:37
Ковель-Пас. 13:36

Розклад у зворотньому напрямку