Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 139

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Кам'янець-Подільський 139 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних 9:06

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 23:59
Фастів-1 00:56 00:58
Козятин-1 02:14 02:34
Холонівська 03:27 03:29
Уладівка 03:41 03:43
Хмільник 04:03 04:05
Адампіль 04:31 04:33
Пасічний 04:44 04:46
Старокостянтинів 2 05:05 05:10
Красилів 05:37 05:39
Гречани 06:23 06:43
Ярмолинці 07:31 07:33
Дунаївці 07:54 07:56
Балин 08:27 08:29
Кам'янець-Подільський 09:05

Розклад у зворотньому напрямку