Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 86

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Львів 86 31/10/2021; 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 24:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 12:50
Партизани 13:05 13:07
Якимівка 13:51 13:53
Мелітополь-Пас. 14:14 14:34
Запоріжжя-1 15:57 16:02
Синельникове-1 16:59 17:01
Дніпро-Головний 17:50 18:10
Кам'янське-Пас. 18:45 18:47
Верхівцеве 19:19 19:21
П'ятихатки 20:09 20:25
Олександрія 21:53 21:55
Знам'янка-Пас. 22:36 22:40
Ім.тараса Шевченка 23:52 00:26
Цвіткове 00:57 00:59
Корсунь 01:30 01:32
Миронівка 02:03 02:06
Біла Церква 02:59 03:01
Козятин-1 04:41 04:43
Вінниця 05:38 05:43
Жмеринка-Пас. 06:27 06:58
Хмельницький 08:47 08:54
Підволочиськ 10:00 10:02
Тернопіль-Пас. 10:49 10:54
Злочів 11:50 11:52
Красне 12:16 12:18
Львів 13:00

Розклад у зворотньому напрямку