Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 20

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Попасна Киів 20 26/07-29/10/2021 щоденно 13:39

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Попасна 19:07
Лоскутівка 19:42 19:44
Лисичанськ 20:17 20:23
Рубіжне 20:40 20:46
Кремінне 21:01 21:03
Сватове 21:40 21:42
Куп'янськ-Вузл. 22:47 23:07
Харків-Бал. 01:03 01:08
Полтава-Київська 03:38 03:58
Київ-Пас. 08:46