Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 13

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Солотвино Київ 13 з 20/09/2021 щоденно 17:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Солотвино-1 16:50
Тересва 17:24 17:26
Тячів 17:42 17:44
Буштина 17:57 17:59
Хуст 18:24 18:26
Королево 18:47 18:52
Виноградів-Закарпатський 19:12 19:14
Берегове 20:01 20:03
Косини 20:19 20:21
Батьово-Пас. 20:37 21:03
Мукачево 21:38 21:44
Свалява 22:08 22:10
Воловець 22:40 22:42
Славське 23:23 23:25
Стрий 00:20 00:22
Львів 01:26 01:48
Броди 03:00 03:02
Радивилів 03:12 03:14
Дубно 03:48 03:50
Здолбунів-Пас. 04:23 05:06
Острог 05:33 05:44
Кривин 05:59 06:01
Славута-1 06:12 06:14
Шепетівка 06:32 06:34
Полонне 07:07 07:09
Печанівка 07:31 07:33
Чуднів-Волинський 07:52 07:54
Бердичів 08:22 08:24
Фастів-1 09:49 09:51
Київ-Пас. 10:44

Розклад у зворотньому напрямку