Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 13

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Солотвино 13 з 19/09/2021 щоденно 18:08

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 17:11
Фастів-1 18:12 18:14
Бердичів 20:02 20:04
Чуднів-Волинський 20:32 20:34
Печанівка 20:53 20:55
Полонне 21:14 21:16
Шепетівка 21:49 21:51
Славута-1 22:12 22:14
Кривин 22:28 22:30
Острог 22:47 22:49
Здолбунів-Пас. 23:11 23:44
Дубно 00:19 00:21
Радивилів 00:56 00:58
Броди 01:08 01:10
Львів 02:18 03:06
Стрий 04:07 04:09
Славське 05:05 05:07
Воловець 05:51 05:53
Свалява 06:23 06:25
Мукачево 06:48 06:53
Батьово-Пас. 07:21 07:41
Косини 07:56 07:58
Берегове 08:13 08:15
Виноградів-Закарпатський 09:01 09:03
Королево 09:21 09:25
Хуст 09:46 09:48
Буштина 10:12 10:14
Тячів 10:24 10:26
Тересва 10:44 10:46
Солотвино-1 11:19

Розклад у зворотньому напрямку