Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 825

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Авдіївка Дніпро 825 з 1/08/2021 щоденно, крім середи; відмінено 11,19,21/10/2021 3:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Авдіївка 15:45
Очеретине 15:59 16:00
Покровськ 16:33 16:43
Межова 17:14 17:16
Просяна Ім.приклонського В.в. 17:40 17:41
Чаплине 17:54 17:56
Синельникове-2 18:52 18:54
Дніпро-Головний 19:43

Розклад у зворотньому напрямку