Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 826

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Авдіївка 826 з 1/08/2021 щоденно, крім середи та 16/09/2021; відмінено 11,19,21/10/2021 4:09

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 09:56
Синельникове-1 10:43 11:00
Чаплине 11:58 12:00
Просяна Ім.приклонського В.в. 12:10 12:11
Межова 12:34 12:36
Покровськ 13:05 13:15
Очеретине 13:50 13:51
Авдіївка 14:05

Розклад у зворотньому напрямку