Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 95

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Черкаси Львів 95 ("ТЯСМИН") 17/07-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 14:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Черкаси 19:46
Сміла 20:16 20:24
Ім.тараса Шевченка 20:32 21:02
Шпола 21:58 22:01
Багачеве 22:32 22:35
Звенигородка 22:44 22:46
Тальне 23:17 23:20
Поташ 00:02 00:07
Христинівка 00:35 00:45
Кублич 01:15 01:17
Зятківці 01:37 01:39
Губник 01:54 01:56
Ладижин 02:14 02:22
Кирнасівка 02:42 02:44
Вапнярка 03:07 03:27
Жмеринка-Пас. 04:30 04:52
Деражня 05:51 05:53
Хмельницький 06:23 06:31
Волочиськ 07:26 07:28
Підволочиськ 07:37 07:39
Тернопіль-Пас. 08:26 08:31
Злочів 09:28 09:30
Красне 09:54 09:56
Львів 10:37