Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 786

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Шостка 786 27-30/09/2021 щоденно 4:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 07:21
Видубичі 07:32 07:34
Дарниця 07:44 07:46
Ніжин 09:00 09:02
Плиски 09:32 09:34
Бахмач-Київ. 09:52 09:54
Бахмач-Пас. 09:58 10:00
Конотоп-Пас. 10:22 10:24
Кролевець 10:58 11:00
Терещенська 11:18 11:20
Шостка 11:33