Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 150

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ворохта Київ 150 26,28,30/09/2021 14:09

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ворохта 13:51
Татарів 14:01 14:05
Микуличин 14:20 14:22
Яремче 14:38 14:43
Надвірна 15:29 15:32
Івано-Франківськ 16:23 16:58
Галич 17:29 17:31
Ходорів 18:18 18:21
Львів 19:47 20:10
Красне 20:50 20:52
Шепетівка 23:44 23:59
Київ-Пас. 04:00