Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 149

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ворохта 149 27,29/09, 1/10/2021 13:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 22:03
Шепетівка 02:19 02:39
Красне 05:28 05:30
Львів 06:15 06:35
Ходорів 07:40 07:42
Галич 08:23 08:27
Івано-Франківськ 08:56 09:22
Надвірна 10:15 10:17
Яремче 11:01 11:07
Микуличин 11:24 11:30
Татарів 11:44 11:48
Ворохта 12:02