Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 142

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Бахмут 142 27,28/09/2021 29:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 14:20
Підзамче 14:32 14:34
Соснівка 15:42 15:44
Червоноград 16:03 16:05
Сокаль 16:18 16:23
Іваничі 16:48 16:51
Володимир-Волинський 17:19 17:24
Турійськ 17:54 17:55
Ковель-Пас. 18:22 18:27
Маневичі 19:23 19:26
Чарторийськ 19:45 19:46
Вараш 19:51 19:52
Рафалівка 20:00 20:03
Антонівка 20:25 20:28
Сарни 20:55 21:02
Клесів 21:41 21:43
Томашгород 21:58 22:01
Рокитне-Волинське 22:14 22:17
Остки 22:30 22:32
Олевськ 22:55 23:00
Білокоровичі 23:40 23:42
Коростень 00:35 00:55
Житомир 02:36 02:56
Фастів-1 04:43 04:45
Київ-Пас. 05:40 06:23
Дарниця 06:43 06:45
Бахмач-Пас. 08:52 08:54
Конотоп-Пас. 09:17 09:20
Путивль 10:03 10:05
Ворожба 10:33 10:53
Суми 11:46 12:16
Харків-Пас. 15:15 15:38
Балаклія 16:51 16:52
Ізюм 17:39 17:41
Святогірськ 18:06 18:08
Лиман 18:37 18:40
Сіверськ 19:02 19:04
Сіль 19:20 19:22
Бахмут 19:45