Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 868

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Жмеринка Київ 868 цілий рік щоденно 5:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Жмеринка-Пас. 05:38
Тартак 05:49 05:50
Браїлів 05:56 05:57
Козачівка 06:01 06:02
Демидівка 06:07 06:08
Могилівка 06:12 06:13
Гнівань 06:18 06:19
Селищанський 06:23 06:24
Яришівка 06:29 06:30
Веселка 06:33 06:34
Тюшки 06:37 06:38
Порпурівський 06:43 06:44
Вінниця 06:51 06:55
Вінниця-Вантажна 07:01 07:02
Десенка 07:10 07:11
Сосонка(Обп) 07:15 07:16
Сальницький(Пп) 07:20 07:21
Калинівка-1 07:26 07:27
Варшиця 07:32 07:33
Гулівці 07:38 07:39
Голендри 07:51 08:02
Миколаївка 08:08 08:09
Кордишівка 08:15 08:33
Козятин-1 08:46 08:49
Білосілля 09:08 09:09
Чорнорудка 09:14 09:15
Брівки 09:28 09:29
Попільня 09:44 09:45
Кожанка 10:01 10:02
Фастів-1 10:19 10:29
Мотовилівка 10:45 10:46
Васильків-1 10:55 10:56
Боярка 11:09 11:10
Вишневе 11:18 11:19
Київ-Волинський 11:25 11:26
Караваєві Дачі 11:30 11:31
Київ-Пас. 11:37

Розклад у зворотньому напрямку