Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 88

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Новоолексіївка 88 7/07-29/10/2021 по непарних (крім 19,21,23/09/2021), при двох непарних 29,1,3 24:03

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 10:14
Рожище 11:13 11:15
Ківерці 11:32 11:54
Луцьк 12:10 12:33
Ківерці 12:50 12:51
Рівне 13:42 13:49
Здолбунів-Пас. 14:03 14:15
Острог 14:40 14:42
Кривин 14:59 15:01
Славута-1 15:15 15:17
Шепетівка 15:40 15:42
Полонне 16:15 16:17
Печанівка 16:44 16:46
Чуднів-Волинський 17:09 17:11
Бердичів 17:41 17:43
Козятин-1 18:10 18:36
Біла Церква 20:31 20:33
Миронівка 21:29 21:31
Корсунь 22:06 22:08
Городище 22:30 22:41
Ім.тараса Шевченка 23:23 23:38
Фундукліївка 00:14 00:16
Знам'янка-Пас. 01:04 01:06
Олександрія 01:46 01:48
П'ятихатки 03:04 03:06
Верхівцеве 03:37 03:39
Кам'янське-Пас. 04:05 04:07
Дніпро-Головний 04:41 05:12
Синельникове-1 06:10 06:12
Запоріжжя-1 07:05 07:10
Мелітополь-Пас. 08:47 09:07
Якимівка 09:30 09:32
Партизани 10:04 10:06
Новоолексіївка 10:17