Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 70

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Маріуполь 70 3/07-26/09/2021 щоденно 29:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 01:12
Підзамче 01:23 01:25
Злочів 02:18 02:20
Тернопіль-Пас. 03:15 03:20
Підволочиськ 04:07 04:09
Волочиськ 04:19 04:21
Хмельницький 05:15 05:20
Деражня 06:15 06:17
Жмеринка-Пас. 07:16 07:36
Вінниця 08:18 08:21
Калинівка-1 08:40 08:42
Козятин-1 09:25 09:27
Біла Церква 11:18 11:20
Миронівка 12:18 12:20
Корсунь 12:55 12:57
Городище 13:18 13:20
Цвіткове 13:38 13:40
Ім.тараса Шевченка 14:13 14:28
Фундукліївка 15:03 15:05
Знам'янка-Пас. 15:53 16:12
Олександрія 16:53 16:55
П'ятихатки 18:12 18:14
Верхівцеве 18:51 18:53
Кам'янське-Пас. 19:22 19:24
Дніпро-Головний 20:02 20:22
Синельникове-1 21:18 21:20
Запоріжжя-1 22:11 22:16
Пришиб 23:13 23:15
Молочанськ 00:43 00:45
Великий Токмак 00:58 01:00
Верхній Токмак-2 01:47 01:50
Комиш-Зоря 02:32 02:35
Розівка 03:06 03:08
Волноваха 04:29 04:49
Маріуполь 06:30