Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Херсон 102 18/08-30/10/2021 щоденно 12:17

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:38
Кагарлик 20:38 20:40
Миронівка 20:59 21:01
Цвіткове 22:37 22:39
Ім.тараса Шевченка 23:09 23:28
Долинська 02:00 02:08
Кривий Ріг-Головний 03:53 03:58
Апостолове 04:40 05:02
Високопілля 05:29 05:31
Біла Криниця 06:01 06:03
Березнегувате 06:27 06:29
Снігурівка 07:05 07:07
Херсон 07:55